Bosch akciová ponuka – Január – Máj 2019

Atraktívna akčná ponuka pre profesionálnych užívateľov. Je to vo vaších rukách. Vo vnútry letáku nájdete produktové novinky a špeciálne akčné sety za atraktívne ceny. Modrá rada Bosch pre remeslo a priemysel.

Kliknutím na obrázok otvoríte celý leták.

Predĺženie záruky Bosch

Všetko elektrické náradie Bosch je testované a podlieha prísnym kontrolám systému Bosch Quality Assurance. Po registrácii náradia do štyroch týždňov od jeho kúpy, získava zákazník záruku 36 mesiacov. Pre uplatnenie prípadného záručného servisu je potrebné si odložiť doklad o kúpe a to v dľžke 24 mesiacov a tiež aj potvrdenie o registrácii – certifikát, ktorý Vám príde na Vami zadanú e-mailovú adresu. V prípade uplatnenia certifikátu o predĺžení záruky je potrebné doklad o kúpe uchovať 3 roky. Záruka 3 roky sa vzťahuje na modré elektrické náradie a profesionálne meracie prístroje, náradie pre domácich majstrov a záhradné náradie. Záruka sa nevzťahuje na pneumatické, vysokofrekvenčné náradie a priemyslové akumulátorové skrutkovače. Spoločnosť Bosch tiež poskytuje 2-ročný servis pre akumulátory Premium a k nim prislúchajúce nabíjačky. Tiež je potrebná registrácia uvedeného Bosch príslušenstva.

Odkazy na predĺženie záruky pre:

Profesionálne náradie
Náradie pre domácich majstrov
Záhradnícke náradie

Všetko náradie značky Bosch si viete objednať u nás – LAGON servis Prešov.

Ďaľšie služby spoločnosti Bosch

Ďaľšou dôležitou službou je stiahnutie návodu na používanie pre náradie Bosch, kde je možné stiahnuť aj manuál pre staršie generácie náradia. Do vyhľadávača návodov na používanie stačí zadať názov Vášho náradia, napr. GBH 2-28 a kliknúť na vyhľadávanie. Návod na používanie je viacjazyčný. 

Užitočné odkazy pre náradie Bosch:

Vyhľadávač návodu na používanie
Kalibračný servis meracích prístrojov
Najčastejšie kladené otázky (FAQ), kompletne o servisných službách Bosch