DEWALT novinky a propagačné akcie – September – December 2018

STEFAN KORTELAND JE ZÁRUKA VÝKONU.

Stefan rozumie sile. Pretože jeho úlohou je chrániť Holandsko pred brutálnymi silami Severného mora. Ako inžinier na najväčšej protipovodňovej bariére v Holandsku je Stefan zodpovedný za udržiavanie masívnej ochrannej bariéry pred oceánom, ktorá chráni nízko položené populačné centrá pred záplavami. Často izolovaný od pevniny a nad zradným morom vystavený na milosť a nemilosť živlom. Sieťová elektrina nie je tou správnou voľbou pre Stefanovu prácu.

Našťastie sa môže spoliehať na sortiment DeWALT XR, výkon ako pri napájaní káblom a slobodu bezdrôtovej prevádzky. Štefanove náradie je napájané akumulátormi DeWALT XR FLEXVOLT, takže má zaručený výkon všade tam, kde potrebuje pracovať.

Nech už používa svoje SDS kladivo na vŕtanie kotevných otvorov do obrovských vlnolamov alebo robí údržbu vrát oceľovej zábrany pomocou rázového uťahovača, Stefan dokáže vyriešiť každú prácu iba s pomocou jedinej batérie. Pretože DeWALT XR FLEXVOLT je jedinou batériou na trhu, ktorá sa dá prepínať z 54 V na 18 V.

To znamená, že Stefan po dlhom dni v práci spí spokojne, pretože vie, že bariéra ho nesklame. A ani jeho náradie.

“MUSÍME SA SPOLIEHAŤ NA BEZDRÔTOVÉ NÁRADIE.”

DeWALT akciovy letak SEP - DEC 2018